Johtoryhmä

Suomalaisten osallistumista Japanin jamboreelle suunnittelee Suomen joukkueen johtoryhmä:

Mikko Roininen

Joukkueen johtaja Mikko Roininen, Uudenmaan Partiopiiri, mikko.roininen(at)partio.fi, 040 844 4548

Timo
Joukkueen varajohtaja Timo Miettinen, Pohjanmaan Partiolaiset, timo.miettinen(at)partio.fi

Muut johtoryhmän jäsenet ovat:

Tiia
Tiia Hintsa, Järvi-Suomen Partiolaiset (Osallistujat), tiia.hintsa(at)partio.fi

Meeri-Maria
Meeri-Maria Jaarva, Pääkaupunkiseudun Partiolaiset (NHQ, National Head Quarters), meeri-maria.jaarva(at)partio.fi

Teemu
Teemu Keso, Hämeen Partiopiiri (Huolto), teemu.keso(at)partio.fi

Sami Kuivasaari

Sami Kuivasaari, Hämeen Partiopiiri (Ohjelma ja matka), sami.kuivasaari(at)partio.fi

Erja

Erja Segerstam, Pääkaupunkiseudun Partiolaiset (Talous), erja.segerstam(at)partio.fi

Kiira
Kiira Fröberg, Lounais-Suomen Partiopiiri (Talous). Kiira lomailee, yhteydenotot talousasioissa erja.segerstam(at)partio.fi

Salla ja Jussi
Jussi Karhunen, Järvi-Suomen Partiolaiset (Viestintä ja markkinointi), jussi.karhunen(at)partio.fi
Salla Salmela, Pääkaupunkiseudun Partiolaiset (Viestintä ja markkinointi), salla.salmela(at)partio.fi