Jamboree-logo
19. Maailmanjamboree Chilessä 27.12.1998-6.1.1999
 
etusivu
uutiset
taustatietoa
yhteystiedot
keskustelu
linkkejä
lehdistö

Suomen Partiolaiset - Finlands Scouter ry:n logo

YHTEYSTIEDOT

Suomen Partiolaiset ry
Osoite: Kylänvanhimmantie 29, 00640 Helsinki
Puhelin: (09) 2533 1100
Faksi: (09) 2533 1160
Sähköposti: cjj.kysymykset@sp.partio.fi

Joukkueenjohtaja Petri Pekkola
Puhelin: 0500 653 730
Sähköposti: petri.pekkola@pp.inet.fi

Toinen joukkueenjohtaja Katri Hujanen
Puhelin: 040 553 7444
Sähköposti: katri.hujanen@sp.partio.fi

Tiedottaja Heikki Karjalainen
Puhelin: 040 580 6930
Puhelin (koti): (09) 447 463
Sähköposti: hk@iki.fi

Tiedottaja Tapio Äijälä
Puhelin: 040 737 1774
Sähköposti: tapio.aijala@bytech.fi

Talouspäällikkö Jussi Mankki
Puhelin: 0400 420 438
Sähköposti: jussi.mankki@dialogos.fi

NHQ-päällikkö Lotta Valtonen
Puhelin (työ): (09) 2533 1152
Puhelin (koti): (09) 5474 474
Sähköposti: lotta.valtonen@sp.partio.fi

NHQ-päällikkö Leena Ryynänen
Puhelin: 0400 527 686
Sähköposti: leena.ryynanen@kiss.fi

NHQ-työntekijä Susanna Hakonen
Puhelin: 040 731 8324
Puhelin (koti): (02) 236 6114
Sähköposti: piihak@utu.fi

Joukkueen lääkäri Antti Kauhala
Puhelin (koti): (09) 863 6896

Huoltopäällikkö Esa Viitala
Puhelin (työ): (05) 1812 5111
Puhelin (koti): (05) 311 7829
Sähköposti: viitalae@wwnet.fi

Lippukuntayhdyshenkilö Jukka Tulivuori
Puhelin: 040 732 1401
Puhelin (työ): (02) 237 4398 Puhelin (koti): (02) 237 7939 Sähköposti: jukka.tulivuori@kaarina.fi

IST-yhdyshenkilö Päivi Ikonen
Puhelin: 049 538 248
Sähköposti: paivi.ikonen@sp.partio.fi

Ohjelmapäällikkö Teemu Kujala
Puhelin: 050 599 5426
Sähköposti: teemu.kujala@sp.partio.fi

Projektipäällikkö Leena Hauhio
Puhelin (koti): (09) 739 430
Sähköposti: lhauhio@cc.hut.fi

Projektipäällikkö Raisa Iivonen
Puhelin (koti): (09) 754 3070
Sähköposti: raisa.iivonen@helsinki.fi

GreenFinland-projektipäällikkö Anneli Tuominen
Puhelin (työ): 0204754231
Puhelin (koti): (09) 8016786
Sähköposti: anneli.tuominen@kone.com

Kuusi (itäinen Suomi + Savo)
Leiri-lpk:n johtaja Tanje Rissanen
Puhelin: 040 544 3974
Sähköposti: tanje.rissanen@mbs.fi

Kataja (Uusimaa + FiSScen)
Leiri-lpk:n johtaja Helene Stockmann
Puhelin (koti): (09) 486 121
Sähköposti: helene.stockmann@sp.partio.fi

Haapa (keskinen ja luoteinen Suomi)
Leiri-lpk:n johtaja Katariina Kallio
Puhelin: 049 538 248
Sähköposti: kahamaka@utu.fi

Pihlaja (pääkaupunkiseutu)
Leiri-lpk:n johtaja Marju Hilli
Puhelin (koti): (09) 710 710
Sähköposti: marju.hilli@helsinki.fi

Mänty (pohjoinen Suomi + Pohjois-Karjala)
Leiri-lpk:n johtaja Mika Kröger
Puhelin: 040 546 3190
Sähköposti: mkroger@orion.pspt.fi

Koivu (läntinen Suomi)
Leiri-lpk:n johtaja Mika Heinonen
Puhelin: 040 558 3153
Sähköposti: mtheinon@turkuamk.fi